fbpx

Ohlédnutí se za rokem 2020 – Cíle členů pro rok 2021? Q&A

 

 

Ohlédnutí se za rokem 2020 – Otázky a odpovědi našich členů

 

Nový rok pomalu, ale jistě klepe na dveře a 2020 pomalu odchází. Je to zhruba 12 měsíců kdy vznikla společnost Peak Performance – Training. Celý tým se rozrostl o nového člena, navázali jsme nové spolupráce s místními podniky a do roku 2021 jdeme s velkými cíli, pokud se situace kolem COVID-19,  konečně ustálý bude čas je všechny naplnit.

Josef Žáček 

Josef Žáček a Martin Michel 4 týdny před začátkem Rallye Dakar

 

1. Jak hodnotíš rok 2020?

 • Úspěch firmy se odráží v úspěchu každého klienta, za rok 2020 jsme zvládnuli úspěšně přes 20 nových Before and After, což odpovídá samo za sebe. Věřím, že číslo by bylo dvojnásobné pokud by nezavřeli tréninkové centra celkem na 5 měsíců. Naše reputace šla každým dnem raketově nahoru a jsem rád, že se nám ozývali stále nový klienti, kteří chtějí změnit jejich life-style a udělat životní změnu. Do dalšího roku 2021 máme navázané nové spolupráce s klienty, čeho si obrovsky vážím, taktéž stálic, kteří u nás zůstávají a vkládají do nás svou důvěru v dlouhodobém program designu. Jsem moc rád, že se ustálil proces s každým klientem a zvládali jsme pravidelně měsíční konzultace úplně s každým ať už klient co pod námi trénuje přes rok či dva nebo třeba první měsíc. Dále jsem velice pyšný na naše atlety, kteří podávají výborné výkony, které jsou ještě lepší, než v minulé sezóně.

2. V čem ses nejvíce posunul?

 • Myslím, že faktorů  zde najdu několik. První, který pociťuji nejvíce je program design a periodizace, kterému jsem se přes rok věnoval nejvíce a naplnil jsem tak svoje vnitřní potřeby k získání nového impulsu a sebevědomí. Poté získávání ještě více informací ze skin fold measurementu – naučil jsem se rozeznávat v konkrétních případech vznikající se intolerance například na kravskou syrovátku nebo nevhodných druhů sacharidů u klientů, které zvyšují krevní cukr více, než je obvyklé. Něco kolem 200 kožních řas a k tomu i podobné číslo konzultací hráli obrovskou roli v tomto faktoru. Trochu mě mrzí, že jsem nemohl navštívit některé stáže a semináře, které mám zarezervované vzhledem k situaci ohledně COVID-19, ale věřím že po novém roce se situace zlepší a já budu moct konečně vycestovat zase za novým poznáním

3. Jaké jsou cíle pro rok 2021?

 • Přidat dalších 25 before and after. Navázat spolupráce s některými kluby se kterými vedeme jednání do roku 2021.  Navázat další nové spolupráce s hokejisty. Posunout úroveň vzdělání ještě o level výše a navštívit aspoň 3 zahraniční stáže u tich nejlepších na světě. Dále jeden obrovský krok, který si zatím nechám pro sebe, ale je to splnění jednoho z mojich velkých snů. V oblasti vlastního tréninku se budu pro rok 2021 věnovat, zejména hypertrofickému tréninku kde bych chtěl vytvořit nejlepší formu v životě a společně s Jirkou jsme si dali takové menší předsevzetí, když budu mít jen o 10kg méně než Jirka budu spokojený a na bench press, samozřejmě stejně. 😀

4. Jaký je tvůj nejoblíbenější sektor jako trenér?

 • Sport specific training

Josef Žáček a Pavel Novák při rehabilitaci kolene o 4 týdny kratší, než bylo předpokládáno

 

5. Které 3 tipy by jsi dal každému kdo cvičí a chce se neustále posouvat?

 • Soustředit se více na progress, než na perfektní provedení všech cviků
 • Spát lépe, trénovat více
 • Neposlouchat žádné influencery, blogery a české fitness guru

 

Miloš Moravec

1. Jak hodnotíš rok 2020?

 • Rok 2020 byl zkouškou pro nás všechny.Dá se říct že nám více vzal než dal. Snažil jsem se využít dobu COVID ke vzdělávaní a posunu ve vědomostech.
  Jako největší úspěch považuji nabídku kterou jsem dostal od PPT ,která mě nakopla a dala mi správný směr a jistotu že svou práci dělám dobře, ale zároveň poznání, že ji mohu dělat ještě mnohem lépe.

Miloš Moravec první den v Peak Performance Training

2. V čem ses nejvíce posunul?

 • S uvédoměním nikdy nepřestat se sebevzdělávaním, posouvat se dál a stanovovat si stále vyšší cíle.

3. Jaké jsou cíle pro rok 2021?

 • V rove 2021 bych chtěl upevnit svou pozici nejhezčího člena PPT

4. Jaký je tvůj nejoblíbenější sektor jako trenér?

 • Trénink obecné populace / Before and after

5. Které 3 tipy by jsi dal každému kdo cvičí a chce se neustále posouvat?

 • Lidem bych chtěl říct aby neodkládali, nebo se nebáli ríct si o radu, konzultaci od profesionálů, protože investice do svého těla je jedna z nerozumějších co můžete udělat!
  Nejde jen o hezčí postavu, ale celkově lepší výkonnost, ať už v práci, ve sportu nebo osobním životě. Mít jistotu že to co dělám, dělám správně a posouvám se. Kde vše co dělám se odráží v kvalitě života a wellbeingu.

 

Klára Poborská 

1. Jak hodnotíš rok 2020?

Z osobního pohledu musím říct, že pro mě byl tento rok velmi úspěšný. Dokončení bakalářského studia bylo velikou úlevou jak po stránce psychické, tak i po časové. První jarní karanténu jsem využila ke studiu právě ke zkouškám, takže upřímně řečeno, se mi izolace docela hodila. S tou nynější už je to o něco horší. Více než to, že nemůžu trénovat sama mi vadí neustále začínání prakticky od nuly s klienty. Protože ruku na srdce, koho by to bavilo? I když my i klienti děláme maximum pro udržení “formy”, fitko je přece jenom fitko. Proto doufám, že po ukončení nynější karantény budeme moc jet na plno.

2. V čem ses nejvíce posunula?

Mimo osvojení si skin fold measurement to budou určitě věci okolo naslouchání potřebám klienta. Ať jsou to třeba jemné náznaky ohledně stravy, které mohou naznačovat intolerance, tak i jak má osobní život vliv na celý trénink. Protože u tréninku dívek má psychické rozpoložení velký vliv na kvalitu tréninku.

                            Klára Poborská během měření kožních řas

 

3. Jaké jsou cíle pro rok 2021?

Posunout se zase o krok dál. Své znalosti o tréninku, stravě a všem okolo toho. Posunout všechny klienty zase o krok dál ke svým cílům a nabrat a začít spolupracovat s dalšími novými klienty

4. Jaký je tvůj nejoblíbenější sektor jako trenér?

Trénování žen / Before and after

5. Které 3 tipy by jsi dal každému kdo cvičí a chce se neustále posouvat?

Regenerace je stejně důležitá jako trénink.

Bez postupného zvyšování zátěže není možné se zlepšovat.

Trénink není všechno. Naučte se užívat si život i mimo fitko a nepodřizujte mu celý svět. Ale s rozumem.

 

 

Jiří Polický

Go big or go home – Jiří Polický

 

1. Jak hodnotíš rok 2020?

Pokud bych měl zůstat slušný, tak ho hodnotím jako “testovací rok”. Otestoval nás v trpělivosti, vůli a chuti pracovat i přes neustálé překážky, které nám stály v cestě za dosahováním cílů s klienty. I přesto všechno, co se během tohoto roku z hlediska opakovaného otevírání a zavírání fitness center dělo, jsme s klienty dosáhli skvělých výsledků a jsem na všechny naše klienty neskutečně hrdý.

2. V čem ses nejvíce posunul?

Během letošního roku jsem se zaměřil na vzdělání v oblasti tréninkové periodizace, ale absolvoval jsem kurzy i kurzy týkající se nastavení stravování a celkového lifestylu. Co se týká získávání teoretických znalostí, tak byl tento rok přínosem. Prostoru pro studium bylo až až. Těším se na další rok, kde se, pevně doufám, povede vše aplikovat v praxi.

3. Jaké jsou cíle pro rok 2021?

Především pokračovat v tom, co s celým týmem Peak performance děláme! A to pomáhat našim klientům v dosahování jejich cílů.
Výsledky klientů, kteří se na nás obrátí, jsou hnacím motorem pro celý tým a naopak my dosahujeme svých cílů díky našim klientům. Jsou to takové spojené nádoby, kdy předáváme energii my klientům, ale zároveň oni nám.
Dále pak získávat nové a aplikovat v praxi již získané informace a neustále být lepším a lepším člověkem, trenérem, rádcem a parťákem v tréninku.

4. Jaký je tvůj nejoblíbenější sektor jako trenér?

Práce s gen pop klienty, zejména začátečníky. Naprosto si užívám ten proces s nimi, kdy například klient na začátku spolupráce neudělá jediný shyb a po pár měsících je schopen se přitáhnout několikrát a navíc s přidanou vahou na opasku! Nebo když klietka má strach a odpor ke zvedání vah – přece aby z ní nebyla velká svalnatá obluda – a nakonec se jí ukáže ta cesta k tomu, že silový trénink je vhodný i pro ženy a naopak buduje krásná těla a zdravé sebevědomí.

5. Které 3 tipy by jsi dal každému kdo cvičí a chce se neustále posouvat?

Dbát na dostatek kvalitního spánku
Konzumovat celistvé, průmyslově nezpracované potraviny
Myslet na to, že konzistence je klíč k dosažení výsledků.
a jeden bonusový – nevymlouvat se! Nehledat výmluvy, ale způsoby!

 

 

Za celý tým přejeme spokojeně prožité vánoční svátky. A těšíme se na vás v novém roce

Jak postupovat během vánočních svátků najdete v našem posledním příspěvku: 6 tipů na co nezapomenout během svátků

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *