fbpx

PEAKSLEEP MAGNESIUM

Čekání se nám vyplatilo a my v Peak Performance – training jsme rádi, že konečně můžeme prezentovat pro všechny naše efektivní magnesium, které lze použít se svými benefity ihned po tréninku a zároveň před spaním.

 

 

V čem je naše magnesium unikátní?

 • 1000mg magnesia bysglicinát v 1 tabletě to znamená: Celkem 200mg elementárního hořčíku.

 

To vše bez navyšováního uměle elementárního hořčíku, které je velice populární u těchto silných forem magnesia. NIceméně i v umělém navyšováním je podle zdravotní komory nutné udat tento proces na příbalové informaci výrobku, když se podívate na náš najdete jen:

 

 

Todle byl náš největětší cíl a jelikož je firma, která tento produkt vytváří jen jedna firma a většinu institucí nebaví čekat až 3 měsíce na několik kusů. A je samozřejmě o mnoho dražší než jiné.

Kdybychom se vydali, jednodušší cestou a zvolili některou z několik desítek firem, kteří elementární hořčík navyšují, byli bychom proti veškeré filozofii v Peak Performance – Kvalita vždy převyšuje kvantitu.

 

PeakSleep 1000mg + B6

 • Německá kvalita chelátové formy + glycin
 • Bysglicinát způsobuje vysokou vstřebatelnost a to něco kolem 80% místo toho oxidová forma (Obvykle prodávaná v lékárně nebo u nekvalitních produktů 4%)
 • Nejčistší forma nepůsobí projímavě ani ve velice vysokých dávkách podávané například v superakumulačním období sportovců

Jak to vše funguje?

 • Čistá forma magnesia, neobsahující žádné balastní látky v kombinaci s B6 (Forma: Pyridoxal-5-Phosphate)
 • Snižuje v těle kortizol, který se vyplavuje nejvíce po probuzení, během tréninku. Kortizol je nevhodný před spaním.
 • Proto velké % populace má problémy s brzkým usnutím. Magnesium i glycin se během procesu rozdělují a obě dvě molekuly potom působí příznivě jako sklidňující prvek pro naší nervovou soustavu.
 • Zrychlujeme tak svou regeneraci a klid nervové soustavy, které nám nejen, že pomůžou rychleji usnout, ale zároveň po tréninku má několik dalších benefitů, které shrnu na konci článku.

Rozhodující aspekt, když jsme testovali druh magnesia:

Kombinace vitamínu B6 (P5P) s kvalitním magnesiem: Působí efektivně proti stavům úzkosti a depresím, které jsou u velkých porcí lídí, bouhžel na denním pořádku.

Není se čemu divit ve světě urychleném, kde každá situace vytváří na každého extrémní porce tlaku. Peaksleep má schopnost snížit tyto symptomy.

 

Efekty hořčíku globálně:

Pomáhá snížit level únavy a vyčerpání

Příspívá k rychlejší syntéze bílkovin, zejména díky procesu zvýšených hladin kortizolu při tréninku a následnému utlumení kortizolu

Přispává ke klidné funkci nervové soustavy, zejména díky kombinaci B6 + Magnesia v návaznosti na serotonin a trypthofan

Hlavní faktor při více než tří stech enzymatických reakcích v lidském těle

Přenos nervových impulsů

Kvalita spánku

Produkce energie v buňkách

Správná svalová aktivita

Srdeční funkce

Regulace teploty

Detoxikační reakce

Produkce DHEA a testosteronu

Zlepšení citlivosti na inzulín

 

 1. Nutno dodat, že prakticky každý tělesný systém vykazuje při nedostatku hořčíku nějaké příznaky, jelikož všechny systémy v těle jsou buď přímo, nebo nepřímo závislé na příjmu hořčíku
 2. Během těhotenství dochází k deficitu magnesia ještě mnohonásobně více než u normální populace, proto během těhotenství je suplementace magnesia klíčová včetně potravin, které obsahují vysoké porce magnesia například: Kvalitní hořká čokoláda.
 3. Magnesium je ideální doplňěk stravy naprosto pro všechny a ve své podstatě každému přináší nějaký benefit, proto o zvolení prvního produktu nebylo moc o čem přemýšlet, jelikož magnesium doporučujeme v suplementačním protokolu naprosto všem a teď můžeme nabídnout i naší vlastní formu a to za naprosto přijatelnou cenu, aby jsi ho mohl dovolit úplně každý to byl nejhlavnější důvod proč jsme zvolili jako první suplement právě magnesium.

Předspánkové suplementace pro každého pro jednoduchou optimalizaci spánku:

 1. 2-3 tablety PeakSleep magnesium
 2. 4g Taurinu
 3. 2g L-Theaninu

Příkládám jako poslední obrázek ze studie ohledně biodostupnosti forem magnesia:

 

Další dva suplementy už máme na cestě a zatím mohu prozradit, že bude mít co společného s trávením a výkonností při tréninku a v životě.

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *