fbpx

Co nás čeká v roce 2024? Semináře, Online Training, Služby.

Pomalu se blíží konec roku,  který pro nás byl znamením dalšího posunu. V tomto článku najdete všechny nadcházející události pro rok 2024, které pro vás chystáme.

Online Training 

Jednou z nejčastěji kladených otázek od našich zákazníku a trenérů je, když už konečně pojede online trénink? A je to tady ještě v zimě, spustíme vůbec první oficiální online programing.

V online tréninku poběží měsíční členství, kde budete moct trénovat úplně stejně jako byste byli pod jednou střechou s námi pro vaši vysněnou before & after proměnu. Pod našim oblíbeným Body Transformation Programem Online

https://marketplace.trainheroic.com/brand/peak-performance-training

Dále v online tréninku si najdou své i ti co se chtějí posouvat v jiných aspektech silového tréninku k dispozici budou i kompletní 4 měsíční plány. A na co budou zaměřené?

  • Maximal Strength
  • Absolute Hypertrophy
  • Metabolic beast
  • Off season – Team Sport

Už jste si vybrali? Brzy je budete moct vyzkoušet.

To není vše, každý náš online program bude obsahovat instruktážní video postupů ke každému měsíci fáze. Dále 24/7 bude fungovat asistence od našeho trenérského týmu.

 

Online Course

Myslíme i na naše trenéry co milují edukaci z pohodlí domova.  Během jara vyjde, vůbec první systematický online kurz pro trenéry, kteří jsou ambiciózní a plní vášně pro zlepšení ve své práci. Demotivuje je ovšem rozsah informací, kterou jsou a vždy budou názorově se rozcházející ve světě fitness.

 

V tomto kurzu budou praktické tipy ze světa fitness co se naučit během prvních dvou let vaší praxe úsilí a co naopak úplně vynechat.

A proč? My vám všechny tyto informace a vědomosti z praxe dáme. Tím si ušetříte i celý rok sbírání nepotřebných informací.

Vaši klienti tvoří vaši kariéru a my vám řekneme jak na to postupnými kroky k úspěchu ve vaší kariéře.

 

 

SEMINÁŘE – IN PERSON

Máme 4 roční období a my pro vás máme nachystané celkem 4 termíny pro MAXIMUM BODY COMPOSITION semináře:

MBC 1 + 2 – Jaro 24 už brzy zveřejníme termín
MBC 1 + 2 – Léto 24
MBC 3 – Podzim 24
MBC 3 – Zima 24

Dále budeme pořádat i specializované semináře:

OFF SEASON – Léto 24

MAXIMUM MAXIMAL STRENGTH – Jaro 24

 

 

STÁŽE

12 měsíců znamená celkem 12 možností stáží, protože každý měsíc vypisujeme pouze jeden termín

Momentálně pro 3 denní stáže běží dva moduly:

Program design & periodization models: V něm vás náš zakladatel Josef Žáček naučí psát ty nejefektivnější tréninkové plány podle individuálních cílů vašich klientů ať už je to elitní sportovec nebo klient, který chce udělat before & after pod vašim vedením.

 

 

 

 

 

 

 

Hormones & Nutrition + Skin Fold measurement: V něm náš hlavní trenér Jiří Polický naučí měřit 13 kožních řas vašich klientů. Na základě tohoto rozboru identifikovat hormonální nerovnosti a optimalizovat zdraví a stravovací nároky vašich klientů ihned bez dogma k co nejrychlejším výsledkům

 

Pro stáž se můžete registrovat nejednodušeji jak to jen jde, stačí napsat email na info@peaktraining.cz , že máte zájem stáž navštívit my vám pošleme detailní informace co naše stáže obsahují a poté už jen vybereme ten správný termín. Některé měsíce už jsou obsazené tak na nic nečekejte.

 

 

 

 

 

A kdo ví, možná navštíví celý náš projekt úplné nové město a my budeme PEAK schopni posunout o další unikátní tréninkové centrum ještě blíže k vašim domovům.

Těšíme se bude to jízda!

 

Zakladatel,

Josef Žáček

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *